De inschrijving voor deze competitie is geopend, nadere informatie over de huidige stand vind je hier.
Inschrijven via inschrijven.nl op de 1e wedstrijd in de competitie (Enschede).
Hoofdsponsoren van deze competitie zijn: Boltrics IT logistiek, Van Dasselaar Loodgietersbedrijf, Brun schaats - Skeeler sport en De Ruiter Hout en Greenwood-Liev.
De competitie bestaat uit 8 wedstrijden op zaterdagavonden.
Deelname
De competitie staat open voor de categorieën C1, C2, M1, M2, M3 en Dames (regionaal) uit de gewesten Overijssel en Gelderland (oost). Rijd(st)ers vanaf junioren B worden toegelaten. Voor rijd(st)ers uit de Topdivisie Dames en Topdivisie Heren en Beloftendivisie Heren staat deze competitie niet open.
Categorie indeling.
De competitie kent een gemengde categorie indeling, gebaseerd op niveau. Te weten:
Categorie A voor de rijders uit de C1 en M1 en eventueel Dames
Categorie B voor de rijders uit de C2 en M2 en Dames
Categorie C voor de rijders van de M3 en Dames.
Programma
Programma per wedstrijd: hier op de site van knsbgelderland.
Datums marathons Regio Oost 2022 - 2023 Per 13 oktober 2022 |
5-nov |
Enschede |
12-nov |
Deventer |
19-nov |
Deventer |
3-dec |
Deventer, Gew Kamp, info hier |
14-jan |
Deventer |
21-jan |
Nijmegen |
11-feb |
Enschede |
25-feb |
Nijmegen |
11-mrt |
Enschede |
Aantal ronden
- Cat A 60 (DV, EN), 70 (NY)
- Cat B 45 (DV, EN), 55 (NY)
- Cat C 40 (DV, EN), 45 (NY)
Voor promotie en degradatie zoals dat normaal gesproken verloopt: zie hier het reglement op knsbgelderland.nl.
Maar promotie en degradatie binnen deze competitie verloopt dit jaar anders vanwege het ongelijke deelnemersaantal in de categorieën het afgelopen seizoen.
Zie hiervoor hier op de site van knsbgelderland.nl.
Inschrijving
Zoals bovenaan ook al vermeld: Inschrijven via inschrijven.nl op de 1e wedstrijd in de competitie (Enschede).
Sponsoring
Vanwege teruglopende subsidies en hogere kosten is Boltrics van Dasselaar Regio Oost nog meer afhankelijk geworden van sponsoring. Aan deelnemers/-sters wordt daarom nadrukkelijk gevraagd mee te zoeken naar sponsoren, die een banner op de gewestsite (waar ook de info en uitslagen van LWRO worden geplaatst) willen plaatsen. De kosten hiervan zijn € 150 per seizoen. Desgewenst kan de naam van de sponsor achter de naam van rijders/-sters in uitslagen en klassementen worden vermeld. Namen van (potentiële) sponsors graag doorgeven aan Renger de Vries, wedstrijdleider, (email rengerdevries.1@kpnmail.nl; mobiel 0622405008).
Nadere informatie
Nadere info kan worden verkregen bij de baancontactpersonen:
- Voor Nijmegen: Chris van Hooijdonk, chrisvanhooijdonk@gmail.com.
- Voor Deventer: Marian Huijgen, belleroche@ziggo.nl, tel. 0628525332
- Voor Enschede: Geert Ribbers, marathon@bctwente.nl, tel. 0654356755
- Competitieleider: Renger de Vries, rengerdevries.1@kpnmail.nl, tel. 0622405008
- Via email marathonregiooost@gmail.com
- Via het internet: www.knsbgelderland.nl