Let op

Inschrijving NK Selectiewedstrijden geopend

Inschrijving NK Selectiewedstrijden geopend.

De uitnodigingen voor de Regio Noord Oost selectiewedstrijden zijn zijn verstuurd. Rijders in de categoriën Dames en Heren C en B junioren kunnen zich aanmelden via de KNSB Inschrijvingen.

REGIO NOORD OOST
selectiewedstrijd NK allround junioren C
13 januari 2018; 500/1500m in Sportcentrum Kardinge te Groningen
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur. Aanmelden tot 13:30 uur.
De eerste 5 van het eindklassement plaatsen zich rechtstreeks voor het NK allround
op 9/10/11 februari 2018 in Enschede.
De eerstvolgende 14 van het eindklassement + 2 NO aanwijsplaatsen plaatsen zich
voor de landelijke selectiewedstrijd op 28 januari 2018 in Den Haag.
DAMES
Pos Name   Cat Club 500 1500 Points
1 Kim van der Werff 10162998 DC2 HVN 42.75 2:12.62 86,956
2 Jildou Schaaf 10180169 DC1 LEE 43.07 2:12.76 87,323
3 Silke Hijma 10157530 DC1 LEE 42.72 2:14.32 87,493
4 Renee Baas 10161196 DC2 ASS 43.16 2:14.65 88,043
5 Nienke Stelma 10161933 DC2 HVN 42.71 2:17.06 88,396
6 Sanne Westra 10164499 DC2 HVN 43.63 2:15.50 88,796
7 Fabienne Diniz 10161805 DC1 ENS 43.21 2:17.72 89,116
8 Loes Busser 10160459 DC1 DEV 44.01 2:15.64 89,223
9 Nika van Dasselaar 10157517 DC2 DRO 44.06 2:16.05 89,410
10 Evi Gelling 10161034 DC2 GRO 44.40 2:16.24 89,813
11 Yasmine Bouaziz 10157505 DC1 DEV 43.34 2:19.83 89,950
12 Bianca van der Meer 10161203 DC2 HVN 44.29 2:17.74 90,203
13 Lien van Dasselaar 10157519 DC1 DRO 44.13 2:18.69 90,360
14 Lotte Marije Huitema 10161954 DC2 HVN 44.36 2:18.11 90,396
15 Juliana Ebbens 10162475 DC2 DRO 44.59 2:18.26 90,676
16 Quinty Vos 10161668 DC2 DEV 44.32 2:20.02 90,993
17 Linda Lankhorst 10164501 DC1 GRO 44.88 2:19.48 91,373
18 Hanna Tigelaar 10160732 DC2 ASS 44.71 2:20.07 91,400
19 Nyncke Dijkstra 10160356 DC2 ASS 44.81 2:19.96 91,463
20 Amber Duizendstraal 10163748 DC2 LEE 44.53 2:23.38 92,323
21 Marcha Lich 10160333 DC2 ASS 45.40 2:21.16 92,453
22 Nieske Hoogland 10163010 DC1 HVN 45.22 2:22.12 92,593
23 Amee Hollanders 10159997 DC2 ENS 44.24 2:25.08 92,600
24 Tjitske Eppinga 10154731 DC2 ASS 45.78 2:20.56 92,633
25 Lara van Son 10162672 DC1 ENS 44.84 2:27.33 93,950
26 Rixt Tol 10161486 DC2 DRO 46.67 2:21.88 93,963
27 Caitlin Smit 10162451 DC1 ASS 45.88 2:24.89 94,176
28 Eva van Melle 10161553 DC2 GRO 45.21 2:27.06 94,230
29 Imke Valkenburg 10161921 DC2 HVN 45.76 2:26.81 94,696
30 Laurel ter Braak 10162492 DC1 HVN 46.30 2:25.61 94,836
31 Tosca Mulder 10161462 DC1 DRO 47.03 2:23.59 94,893
32 Thirza Koers 10157682 DC2 GRO 45.88 2:27.85 95,163
R1 Nanne Bouma 10164488 DC1 HVN 46.88 2:25.51 95,383
R2 Hilde Veenstra 10159337 DC1 HVN 46.40 2:27.25 95,483
R3 Jade Groenewoud 10160929 DC1 ENS 46.14 2:28.63 95,683
R4 Roelie Kroondijk 10165338 DC2 LEE 46.60 2:27.91 95,903
R5 Luka Egbring 10163816 DC1 DEV 46.59 2:29.08 96,283
R6 Zonne Jonkers 10160453 DC2 ASS 48.18 2:24.47 96,336
R7 Sanne Loozeman 10161501 DC2 DEV 47.70 2:26.13 96,410
R8 Julie van der Tempel 10165524 DC2 HVN 47.42 2:27.15 96,470
R9 Nadine Groenewold 10157850 DC2 GRO 48.02 2:26.35 96,803
R10 Nynke Stel 10158329 DC1 HVN 46.94 2:30.20 97,006
HEREN
Pos Name   Cat Club 500 1500 Points
1 Chris Fredriks 10160239 HC2 DEV 37.82 1:57.41 76,956
2 Michiel de Jong 10163200 HC2 HVN 38.98 2:01.23 79,390
3 Gert Wierda 10163647 HC2 LEE 39.57 2:00.20 79,636
4 Joep Wennemars 10160123 HC2 DEV 39.54 2:04.41 81,010
5 Jens Verbeek 10162628 HC2 DRO 40.56 2:03.27 81,650
6 Mees Hulst 10161118 HC2 DEV 39.54 2:08.33 82,316
7 Rinze Bart de Glee 10163824 HC1 HVN 40.43 2:07.95 83,080
8 Tim Prins 10163080 HC1 HVN 41.09 2:06.64 83,303
9 Ruben Ligtenberg 10162888 HC2 DEV 40.67 2:08.75 83,586
10 Mads Kuiken 10165753 HC2 HVN 40.26 2:10.67 83,816
11 Jorian ten Cate 10157503 HC2 DEV 41.01 2:08.72 83,916
12 Gijs Kamp 10161581 HC1 GRO 40.96 2:09.62 84,166
13 Bas Huttenhuis 10159613 HC2 ENS 41.37 2:08.47 84,193
14 Jonathan Penninga 10164502 HC2 GRO 41.37 2:08.72 84,276
15 Christiaan Land 10165745 HC2 HVN 41.29 2:09.19 84,353
16 Klaas Meekma 10163336 HC2 HVN 41.90 2:07.51 84,403
17 Maarten Roorda 10159356 HC2 DRO 42.01 2:07.66 84,563
18 Hidde Westra 10158266 HC1 HVN 42.12 2:07.64 84,666
19 Sverre Jonkman 10164614 HC2 HVN 40.83 2:12.08 84,856
20 Rick Meijer 10166209 HC2 DRO 42.48 2:07.62 85,020
21 Pascal Palmans 10166485 HC2 GRO 41.85 2:10.43 85,326
22 Jasper Sinke 10160735 HC2 GRO 41.90 2:10.41 85,370
23 Bauke van Beek 10159379 HC2 DEV 42.68 2:08.16 85,400
24 Thomas de Lange 10166719 HC2 DRO 42.12 2:09.85 85,403
25 Jelle Stienstra 10162692 HC2 DEV 42.31 2:10.63 85,853
26 Udo van der Wier 10162464 HC1 GRO 42.33 2:11.32 86,103
27 Niels Meijer 10161443 HC2 DEV 43.00 2:09.98 86,326
28 Lars Meijer 10163081 HC1 HVN 42.83 2:13.03 87,173
29 Djamell van Veen 10164266 HC2 DEV 43.26 2:11.90 87,226
30 Luke ten Klooster 10158440 HC2 HVN 43.46 2:12.98 87,786
31 Joep Hofstede 10157584 HC2 DEV 42.42 2:16.37 87,876
32 Bas ten Cate 10166072 HC2 ENS 42.59 2:15.91 87,893
R1 Loek van Vilsteren 10158004 HC1 DEV 42.89 2:16.49 88,386
R2 Eskil Huiting 10162604 HC1 ASS 43.15 2:15.92 88,456
R3 Kevin Kuiper 10158172 HC2 GRO 42.47 2:19.34 88,916
R4 Gijs Posthumus 10159083 HC2 ENS 43.26 2:17.28 89,020
R5 Mats ten Cate 10159146 HC1 DEV 44.32 2:14.18 89,046
R6 Jorn de Vries 10157468 HC1 DRO 43.81 2:18.22 89,883
R7 Stan Kleinlugtenbeld 10163636 HC2 DEV 44.66 2:16.22 90,066
R8 Kyle Winter 10167252 HC2 ASS 44.23 2:17.74 90,143
R9 Willem Bekkema 10164528 HC1 HVN 42.83 2:23.12 90,536
R10 Sipke Sijtsema 10187968 HC2 LEE 44.12 2:19.54 90,633
REGIO NOORD OOST
selectiewedstrijd NK allround junioren B
13 januari 2018; 500/1500m in Thialf te Heerenveen
Aanvang wedstrijd 19:00 uur. Aanmelden tot 18:30 uur
14 januari 2018; 3000m in De Scheg te Deventer.
Aanvang wedstrijd Dames 17:40 uur; Aanvang wedstrijd Heren 18:45 uur.
Aanmelden tot een half uur voor aanvang wedstrijd.
De eerste 3 van de sleutelafstand (1500m) plaatsen zich voor het NK allround op
9/10/11 februari 2018 in Enschede. Dit geldt alleen als je de 500/1500/3000m
hebt gereden. De eerstvolgende 3 van het eindklassement plaatsen zich eveneens voor
het NK allround.
De eerstvolgende 12 van het eindklassement + 2 NO aanwijsplaatsen plaatsen zich voor
de landelijke selectiewedstrijd op 27 en 28 januari 2018 in Den Haag.
      DAMES        
Pos Name   Cat Track 500 1500 3000 Points
1 Femke Kok 10164758 DB2 HVN 39.19 2:04.50 4:24.64 124,796
2 Kim Talsma 10164598 DB2 HVN 41.41 2:03.11 4:19.92 125,766
3 Myrthe de Boer 10161279 DB1 HVN 41.24 2:06.09 4:34.73 129,058
4 Megan Sokolov 10158559 DB1 HVN 42.98 2:06.93 4:24.73 129,411
5 Debby Behr 10160095 DB1 HVN 41.28 2:07.66 4:35.56 129,759
6 Maaike Verweij 10160668 DB2 HVN 42.44 2:08.58 4:28.17 129,995
7 Hilde Noppert 10159669 DB2 HVN 42.41 2:08.07 4:31.88 130,413
8 Leonie Bats 10159626 DB1 GRO 42.10 2:08.96 4:32.55 130,511
9 Marrit Fledderus 10160744 DB2 HVN 39.63 2:11.18 4:44.12 130,709
10 Henny de Vries 10158267 DB1 HVN 41.06 2:11.28 4:36.68 130,933
11 Famke Minnee 10163921 DB1 DEV 42.31 2:09.85 4:36.55 131,684
12 Iris Schultinga 10160401 DB1 ASS 42.88 2:11.16 4:30.84 131,740
13 Eline Jansen 10161500 DB1 DEV 43.75 2:09.40 4:29.91 131,868
14 Vera Lou Gemser 10160920 DB1 HVN 42.69 2:12.21 4:33.09 132,275
15 Lidia Tempert 10162465 DB2 ENS 42.82 2:11.74 4:34.51 132,484
16 Laura van der Vegt 10164643 DB2 ASS 42.36 2:13.20 4:35.36 132,653
17 Tessa Huttenhuis 10159500 DB2 ENS 42.70 2:13.54 4:36.97 133,374
18 Anna Boersma 10160741 DB2 HVN 41.91 2:11.42 4:46.83 133,521
19 Kayleigh ter Laak 10163092 DB1 ENS 43.25 2:13.42 4:41.45 134,631
20 Roos ten Dolle 10159504 DB2 ENS 43.34 2:15.46 4:47.80 136,459
21 Zoë Tiemens 10162592 DB1 DEV 42.57 2:15.15 5:00.91 137,771
22 Maud Jongman 10159514 DB1 ENS 43.11 2:17.10 4:55.18 138,006
23 Sophie Loohuis 10159475 DB2 ENS 44.32 2:15.88 4:50.55 138,038
24 Zefina de Bruin 10157787 DB1 DEV 44.64 2:16.49 4:56.78 139,599
25 Tosca Versloot 10157789 DB2 NYM 45.57 2:19.58 4:49.42 140,332
26 Imke van Melle 10161554 DB1 GRO 44.20 2:18.77 5:01.06 140,632
27 Femke Assink 10161397 DB2 DEV 44.10 2:21.03 5:14.54 143,533
28 Iris van Beek 10162589 DB1 DEV 45.72 2:26.25 4:57.82 144,106
29 Ilse Zijsveld 10160004 DB1 ENS 45.61 2:25.08 5:03.49 144,551
30 Marjan de Jong 10161940 DB1 HVN 46.28 2:24.69 5:05.78 145,473
31 Lysanne Leistra 10162487 DB1 HVN 46.91 2:25.32 5:08.10 146,700
32 Charlene Schreuder 10163879 DB1 DEV 48.28 2:28.45 5:24.72 151,883
R1 Minke Schipper 10161621 DB2 DEV 48.44 2:36.44 5:20.51 154,004
R2 Merel Otto 10162285 DB2 HVN 50.21 2:34.28 5:25.78 155,932
R3 Trudie Postma 10163039 DB1 HVN 48.14 2:34.43 5:39.66 156,226
R4 Pien Grootenhaar 10159513 DB2 ENS 49.50 2:34.56 5:33.01 156,521
HEREN
Pos Name   Cat Track 500 1500 3000 Points
1 Jordy van Workum 10159800 HB2 HVN 38.53 1:52.69 3:56.31 115,478
2 Jur Veenje 10164403 HB2 LEE 37.06 1:54.75 4:01.48 115,556
3 Harm Visser 10160927 HB2 HVN 37.95 1:54.67 3:58.65 115,948
4 Remo Slotegraaf 10164035 HB1 GRO 39.38 1:56.72 3:56.90 117,769
5 Daan Gelling 10161033 HB2 HVN 39.07 1:58.31 4:02.14 118,862
6 Stefan Westenbroek 10166005 HB1 DEV 36.97 1:58.46 4:15.15 118,981
7 Lasse Hiddink 10158216 HB2 DEV 39.18 1:56.33 4:06.31 119,007
8 Sebas Diniz 10161804 HB1 ENS 37.03 1:57.27 4:20.98 119,616
9 Rem de Hair 10159625 HB2 HVN 38.43 1:59.42 4:13.67 120,514
10 Job Jaspers 10159497 HB2 ENS 39.04 1:59.89 4:10.03 120,674
11 Martijn Takens 10161656 HB1 ASS 39.63 1:59.64 4:09.69 121,125
12 Mervin Maatman 10165996 HB1 DEV 38.76 1:59.37 4:16.12 121,236
13 Ids Bouma 10161383 HB2 HVN 41.21 2:00.79 4:08.64 122,913
14 Niek Stolhof 10158148 HB1 HVN 39.59 2:02.03 4:17.53 123,187
15 Jitse Breeuwsma 10165341 HB2 GRO 41.05 2:03.00 4:07.19 123,248
16 Steven Hooisma 10162607 HB2 HVN 38.93 2:01.87 4:28.27 124,264
17 Björn Pals 10162230 HB2 GRO 38.96 2:02.63 4:27.58 124,432
18 Jans Tigelaar 10159675 HB2 ASS 40.66 2:03.75 4:17.70 124,860
19 Jeroen de Kroon 10160910 HB1 HVN 39.64 2:05.82 4:25.38 125,810
20 Dyon Talsma 10164599 HB1 HVN 41.04 2:04.36 4:23.79 126,458
21 Pim Schuur 10161337 HB1 ASS 41.38 2:06.03 4:20.36 126,783
22 Jesse de Lange 10162918 HB1 HVN 41.36 2:05.16 4:26.38 127,476
23 Boika Maas 10162670 HB1 ENS 40.14 2:05.65 4:32.78 127,486
24 Stijn Verhoeff 10163357 HB2 DEV 40.13 2:08.84 4:30.56 128,169
25 Stefan bij de Weg 10163036 HB1 HVN 41.19 2:06.53 4:29.64 128,306
26 Edgar Feenstra 10161708 HB1 HVN 40.20 2:04.97 4:39.27 128,401
27 Chaim Boer 10161726 HB2 DEV 39.93 2:07.44 4:36.42 128,480
28 Karsten Veen 10161603 HB2 GRO 41.62 2:08.41 4:24.39 128,488
29 Jornt Dijk 10160839 HB2 HVN 41.10 2:07.73 4:29.46 128,586
30 Thijs Visscher 10163121 HB1 DRO 41.68 2:05.85 4:32.59 129,061
31 Jan Gerbrandij 10162368 HB1 HVN 42.25 2:06.51 4:28.77 129,215
32 Nick Meijer 10163084 HB1 HVN 41.11 2:07.83 4:34.10 129,403
R1 Jelmer Koehoorn 10161385 HB2 HVN 42.45 2:07.48 4:27.19 129,474
R2 Mathijs van Zwieten 10161935 HB1 HVN 42.49 2:09.95 4:28.80 130,606
R3 Lars Woelders 10181890 HB1 ENS 42.71 2:10.06 4:30.32 131,116
R4 Joren Bos 10164496 HB2 GRO 41.97 2:12.62 4:31.11 131,361
R5 Ferenc Nijland 10164066 HB1 DEV 41.23 2:10.12 4:47.06 132,446
R6 Klaas Poortinga 10163641 HB2 LEE 44.00 2:10.13 4:32.55 132,801
R7 Joost Dekkers 10159910 HB1 DEV 43.03 2:11.86 4:35.78 132,946
R8 Simon Stallinga 10162498 HB2 DRO 42.78 2:11.05 4:39.64 133,069
R9 Quint van der Leeuw 10162631 HB1 HVN 44.41 2:10.20 4:31.63 133,081
R10 Jappe Kipping 10166661 HB2 NYM 42.32 2:14.54 4:37.02 133,336
REGIO NOORD OOST
Fictieve selectiewedstrijd NK allround junioren A
Aanmelden is nodig om in aanmerking te komen voor plaatsing voor het NK allround op
9/10/11 februari 2018 in Enschede of voor de landelijke selectiewedstrijd op
27/28 januari 2017 in Den Haag.
Bij de dames plaats nummer 1 van de sleutelafstand (1500m) zich voor het NK allround.
De eerstvolgende 2 van het klassement plaatsen zich eveneens voor het NK allround.
Bij de heren plaatsen de nrs 1 en 2 van de sleutelafstand (3000m) zich voor het NK allround.
De eerstvolgende 3 van het klassement plaatsen zich eveneens voor het NK allround.
Zowel bij de dames als bij de heren plaatsen de eerstvolgende 12 van het klassement
zich voor de landelijke selectiewedstrijd op 27 en 28 januari 2018 in Utrecht.
DAMES
Pos Name   Cat Track 500 1500 3000 Points geplaats voor
1 Joy Beune 10160507 DA2 ENS 39.84 1:57.43 4:07.92 120,303 NK via WC jun
2 Elisa Dul 10161830 DA2 DEV 39.82 1:59.84 4:24.30 123,816 NK via WC jun
3 Sterre Jonkers 10159692 DA2 HVN 42.11 2:05.09 4:12.10 125,822 NK via WC jun
4 Femke Beuling 10159892 DA1 HVN 38.68 2:05.12 4:40.19 127,084 NK via WC jun
5 Muriël Meijer 10160449 DA2 DEV 40.66 2:07.77 4:23.43 127,155 NK nr.1 – klassement
6 Paulien Verhaar 10159970 DA1 ENS 41.77 2:06.64 4:22.69 127,764 NK nr.1 – 1500m
7 Marijke Groenewoud 10160216 DA2 LEE 40.23 2:08.28 4:35.02 128,826 NK nr.2 – klassement
8 Annet Noppert 10154370 DA2 HVN 43.24 2:07.17 4:24.67 129,741 LS 1
9 Lonneke Uneken 10154690 DA1 GRO 42.53 2:09.13 4:28.17 130,268 LS 2
10 Tanja Krikke 10161312 DA2 HVN 42.29 2:11.11 4:35.36 131,886 LS 3
11 Luna Jonkers 10160360 DA1 ASS 45.15 2:09.87 4:21.09 131,955 LS 4
12 Amber Bartelds 10160345 DA1 HVN 42.21 2:09.53 4:39.90 132,036 LS 5
13 Demi Meek 10164656 DA2 ASS 43.01 2:10.62 4:36.43 132,621 LS 6
14 Britt de Boer 10163364 DA2 ENS 42.42 2:11.53 4:40.43 133,001 LS 7
15 Marieke Driesprong 10160015 DA1 ASS 44.02 2:11.52 4:32.54 133,283 LS 8
16 Tessa Oudman 10154573 DA1 GRO 41.78 2:12.56 4:44.74 133,422 LS 9
17 Amber Siegers 10154730 DA1 ASS 44.21 2:13.06 4:31.47 133,808 LS 10
18 Annemarie van der Wal 10164660 DA2 HVN 44.52 2:14.65 4:31.11 134,588 LS 11
19 Romée Ebbinge 10162491 DA2 ASS 42.25 2:12.81 4:50.71 134,971 LS 12
20 Anne Plat 10158324 DA1 GRO 41.60 2:16.07 4:50.22 135,326 R1
21 Eva Olde Hampsink 10161267 DA1 ENS 42.59 2:14.99 4:47.31 135,471 R2
22 Wieke Olde Hanter 10158219 DA1 ENS 44.46 2:13.33 4:42.05 135,911 R3
23 Marieke Mulder 10160084 DA1 LEE 42.86 2:14.37 4:49.92 135,970 R4
HEREN
Pos Name   Cat Track 500 1500 3000 Points
1 Louis Hollaar 10158397 HA2 GRO 37.15 1:53.47 3:52.73 113,761 NK via WC jun
2 Tjerk de Boer 10154556 HA2 LEE 37.38 1:51.42 3:56.81 113,988 NK via WC jun
3 Bram Cohen 10154981 HA1 HVN 37.73 1:54.92 3:55.24 115,242 NK via WC jun
4 Jort Boomhouwer 10161944 HA2 HVN 37.28 1:53.68 4:01.42 115,409 NK nr.1 – klassement
5 Jeroen Steenbergen 10154807 HA2 HVN 37.92 1:56.36 4:05.38 117,602 NK nr.2 – klassement
6 Max Visscher 10154791 HA1 ASS 39.63 1:57.49 3:52.87 117,604 NK nr.1 – 3000m
7 Elwin Jongman 10161793 HA1 GRO 37.17 1:55.45 4:13.09 117,834 NK nr.3 – klassement
8 Adriaan de Kluiver 10161430 HA2 DEV 39.26 1:56.58 4:00.95 118,278 LS 1
9 Jens Hoekstra 10161458 HA1 HVN 37.52 1:58.60 4:07.82 118,356 LS 2
10 Homme Jan de Groot 10161886 HA2 LEE 39.18 1:57.67 4:01.33 118,624 LS 3
11 Mike Dogterom 10161691 HA1 HVN 39.54 1:57.16 4:00.93 118,748 NK nr.2 – 3000m
12 Watse Vermaning 10158185 HA1 ENS 38.16 1:56.42 4:11.26 118,842 LS 4
13 Jan Hein Verhoeff 10163359 HA2 DEV 37.77 1:58.86 4:15.33 119,945 LS 5
14 Jacco Efdé 10162773 HA1 HVN 38.57 2:00.37 4:16.27 121,404 LS 6
15 Rick Huizinga 10159681 HA1 ASS 38.88 1:59.29 4:17.73 121,598 LS 7
16 Wessel Horlings 10162197 HA1 HVN 38.91 2:01.35 4:14.26 121,736 LS 8
17 Gerben Gerbrandij 10161292 HA1 HVN 41.41 2:01.50 4:11.39 123,808 LS 9
18 Mathijs Kuik 10154568 HA2 GRO 40.21 2:02.95 4:16.23 123,898 LS 10
19 Jan Heert Tolsma 10161892 HA1 LEE 39.77 2:02.24 4:21.87 124,161 LS 11
20 Ole ten Hove 10161139 HA1 NYM 41.04 2:03.76 4:22.38 126,023 LS 12
21 Jeroen Jansen 10198056 HA1 LEE 40.81 2:04.29 4:26.26 126,616 R1
22 Harm Dijkstra 10165178 HA1 HVN 42.05 2:04.66 4:19.19 126,801 R2
23 Jochem Kerssies 10163056 HA1 HVN 42.54 2:06.77 4:20.03 128,134 R3
24 Nigel Klaver 10161695 HA1 ENS 41.51 2:08.49 4:26.85 128,815 R4

Over AJ